14 czerwca, w piątek spotkaliśmy się wszyscy

- Rodzice, Dzieci, Kadra Żłobka, by  świętować minony Dzień Mamy oraz zbliżający się Dzień Taty,

a także podsumować upływający rok wspólnego pobytu w Żłobku, współpracy między placówką, a Rodzicami. Przy tej okazji oficjalnie pożegnaliśmy te dzieci,

które od września przekroczą przedszkone progi.

Pożegnanie to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, a także dla dyrektora, opiekunek i wszystkich pracowników żłobka.

 Wszystko, co spotkało dzieci w żłobku, było niejednokrotnie czymś pierwszym - pierwsze rozstania z rodzicami, pierwsze znajomości, nowe umiejętności. Dla każdego był to czas wzajemnego poznawania się, budowania realcji, wzajemnego zaufania, rozwiazywanioa problemów, wspierania się. Był to czas łez i trudnych rozstań, ale przede wszystkim czas pełen radości, w którym dzieci każdego dnia miło spędzały czas, jednocześnie ucząc się nowych rzeczy.

 

Ze wzruszeniem, ale i poczuciem dumy żegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów.

 

Życzymy  Dzieciom samych dobrych dni, wspaniałych i mądrych wychowawców, miłych kolegów i koleżanek oraz wiele, wiele radości. 

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy okazali nam zaufanie powierzając naszej opiece swoje dzieci oraz życzymy im licznych powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów ich dzieci.

Wszystkim Rodzicom serdecznie dziękujemy za współpracę z nami,

za ogranizowanie rózych uroczystości i atrakcji dla najmłodszych,

za otwartość i chęć współpracy.

Jednocześnie przepraszamy, jeśli nie zawsze udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom  - jesteśmy tylko ludźmi, a tylko ten nie popełnia błędu, kto nic nie robi. Dokładaliśmy wszelkich starań w naszej pracy, mając przede wszystkim na względzie dobro i szczęście Państwa Dzieci.

Życzymy wszystkim radosnych i pogodnych wakacji,

czasu spędzonego w gronie najbliższych.

 

 

 

 

ŻŁOBEK SAMORZĄDOWY

26-420 Nowe Miasto nad Pilicą

ul.Tomaszowska 5

48 6741 610

504 467 109

504 466 209